Meist

Meie lastehoius on tegevust nii lastele kui vanematele. Jälgige meid kindlasti, sest tulevikus hakkame pakkuma ka võimalusi pidada erinevaid pidusid meil.

 

Lastehoid on mõeldud 1,5- 3aastastele, kuid mõneks tunniks võtame hoidu juba 9.kuuseid, kellega tegeleb eraldi hoidja. Meie rühmad on väikesed, et hoidjad saaksid igaühega rahulikult tegeleda.

 

Meie ruumid on lapsesõbralikud, valgusküllased ja turvalised ning sobivad hästi väikelastele esimeseks sotsiaalseks kohaks. Ruumide sisustamisel oleme lähtunud lihtsusest mistõttu ei ole meie ruumid liiga kirjud ja seetõttu nii väikesi lapsi ülestimuleerivad ning lapsed saavad "ise" tegemise rõõme harjutada.

Asume Ehitajate tee 110 ärimaja esimesel korrusel ning territoorium on turvaline ning aiaga piiritletud. Meie juures saavad lapsed vähemalt korra päevas ka õues mängida ja liikuda ringi. Oleme loonud kindlad päevakavad, mille järgi tekib lapsel turvatunne ning koos õpitakse potil käimist, söömist ja muid tegevusi. 

 

Kaisukaru lastehoid asub eemal suurest liiklusest, kuid piisvalt lähedal suurele teele, et meie juurde oleks mugav tulla auto, ühistranspordiga ja jala. Lähimad peatused on Autobussikoodis ja Kadaka Selver. Meil on väikesed rühmad ning alati on kohal vähemalt 2 hoidjat. 

 

Õhtuti ja nädalavahetustel pakume doula juhendamisel erinevaid trenne ja tunde nagu rasedate jooga, ema-beebi võimlemine, laste jooga jne. 

Päevakavaga saab tutvuda allolevast failist.

Douladest

Meie lastehoius toimetavad ka doulad. Lisaks võimlemiste ja tundide läbiviimisele saab nendega suhelda ka igasuguste murede ja teemade puhul.  Doula hoolitseb perekonna emotsionaalse poole eest. Doula oskab nõustada ema ja pere enne ja pärast lapse sündi. Saab leppida kokku privaatseid doula kokkusaamisi nii lastehoius kui ka väljaspool.

Täpsemalt saab lugeda nende lehelt: https://doula.ee/doula

Jälgi meid
  • White Facebook Icon